google plus

DECOWALL

Decowall je nejnovější systém, který obsahuje nepropustnou prodyšnou maltu, která je k dispozici v různých barvách s vynikajícími přilnavými vlastnostmi pro obklady vnějších a vnitřních fasád. Systém je možné aplikovat přímo na omítky, betonové cihly, nebo sádrokartonové desky a následně pomocí razidel získat dokonalou imitaci oblázků, kamene, cihel, dřeva, skály a dalších vzorů dle svého uvážení a inspirace.

Decowall má velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření, je bezúdržbový a zvyšuje, hydro a termo izolaci domu či stěny. Decowall může být chráněn výrobkem Decowax, který obstarává neutrální tónované zbarvení nebo může být ošetřen pomocí produktu Decotint, který se doporučuje zejména pro barvení a ošetření venkovních ploch. Decowall může být aplikován v síle 1 až 2,5 cm.

Svým reálným vzhledem, výbornými vlastnostmi a podstatně nižší cenou, než u přírodního nebo umělého kamene, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a dá použít i na už omítnuté anebo zateplené budovy. Dosažená úroveň tohoto systému je velmi vysoká, jeho použití je téměř nekonečné: tradiční domy, staré domy, bytové domy, veřejná prostranství, celé čtvrti! Skvělé se hodí do interiéru i exteriéru.

V dnešní době neexistuje efektivnější, ekonomičtější a trvanlivější systém pro svislé povrchy než je DECOWALL.

http://www.stonedecor.cz/uploaded/news/decowall-pdf.pdf

img

Primer SL

Adhezní produkt, který se používá pro penetraci povrchů před aplikací systému dekorativní omítky DECOWALL. Zajišťuje dokonalou přilnavost systému DECOWALL.
img

Decowall 25kg

Decowall dodáván v papírových pytlích s hmotností 25 kg. Je k dispozici ve čtyřech standardních barvách (krémová- bílá-stříbrná-hnědá). Pokrytí je asi 1,7 m2 jednoho pytle na cm tloušťky.
img

Decotint

Produkt na bázi vosku s hydroizolačními vlastnostmi, který obsahuje barviva a ochranné nátěry bez obsahu rozpouštědel. Dodává se v různých barvách.
img

Decowax

Produkt na bázi vosku s hydroizolačními vlastnostmi, který obsahuje barviva a ochranné nátěry bez obsahu rozpouštědel. Dodává se v různých barvách.
img

Nástroje pro úpravu povrchu

Nástroje pro odstranění nálitků, popřípadě dotváření reliéfu povrchuimg

nanášení směsi

img

vytváření vzoru

img

vytváření vzoru

img

odstranění nálitků

img

probarvení Decotint

img

probarvení Decowax

decowall

decowall

decowall

decowall

Certifikáty

technická dokumentace

Katalog

katalog produktů