google plus

ACID STAIN

Acid Stain je dekorativní systém pro povrchy imitující mramor a přírodní kámen. Jedná se o stylové podlahy, ideální pro kanceláře, obchody, výstavné místnosti, sklady, hotely, nákupní centra a pro privátní domy.

Acid Stain používá techniku směsí kovových solí s vyrovnávací pamětí a kyselin, pro aplikaci na beton, microcement, samonivelační podlahy, atd. Jde o způsob chemických reakcí, které vytváří barevné krystaly do mikroporozity z potěru s barevnou stálostí.

Acid Stain je ve 14 různých barvách, reagujících odlišně na betonové a cementové podlahy. Stone Acid Stain je vhodný pro použití na betonové podlahy s razidly, Decotop Overlay, Decotop Spray, i pro povrchovou úpravu nebo změnu barevných tónů.

img

Acid Stain

Nanáší se na povrchu betonu a vyvíjí chemické reakce produkující barevné soli "leptáním" vytvoří trvale nerozpustné barvivo. Lze získat efekty, mramoru nebo přírodního kamene ve 14 odstínech.
img

SEALFLOOR 100

Ochranný lak z akrylových polymerů, transparentní, těsnící a vytvrzující. odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, základním kyselinám, průmyslovým výparům, olejům..
img

POLISTONE TR 100

Polyuretanová pryskyřice na podlahy kde je třeba, aby splňovaly přísné požadavky na kročejovou a chemickou odolnost, jako jsou průmyslové podlahy a občanská vybavenost.

Certifikáty

technická dokumentace

Katalog

katalog produktů